to be defined by country

Kontakt

to be defined by country

Pre zákazníkov

Máte otázky k našim výrobkom, otváracej dobe predajní alebo hľadáte návody na použitie našich výrobkov? K dispozícii je Vám náš zákaznícky servis.  Môžete nás kontaktovať pomocou formuláru alebo na telefónnom čísle 0232 441 800 počas pracovných dní od pondelka do piatka v čase od 8.00 do 18.00.

to be defined by country

Pre uchádzačov

Chcete byť súčasťou tímu, zapojiť sa, byť inicitívni a prevziať zodpovednosť? Tak to ste u nás správne. Ako súčasť medzinárodnej spoločnosti Vám ponúkame príležitosti v rôznych profesiách. Základom nášho úspechu sú atraktívne pracovné podmienky, súdržnosť, vzájomný rešpekt a férovosť.

Lidl Logo

Pre médiá

Všetky dôležité správy a informácie nájdete na jednom mieste. Ak hľadáte aktuálne tlačové správy o našej spoločnosti a našich produktoch, alebo aktivitách, je tu pre vás kontakt na úsek komunikácie. Tu môžete rýchlo a jednoducho nájsť všetky tlačové správy, fotografie a videá z rôznych období.

Pre dodávateľov

Pre dodávateľov

Chcete byť súčasťou úspešnej siete? V Lidli vieme, že iba prostredníctvom dlhodobých a úspešných partnerstiev môžeme zabezpečiť, aby sme vo svojich pobočkách každý deň ponúkali najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu. Prajete si prispieť k spokojnosti našich zákazníkov s vašimi výrobkami? Tu nás môžete kontaktovať pomocou nášho kontaktného formulára.

Lidl Shop

Pre developerov

Okraje miest, vidiecke oblasti, husto zastavané mestské centrá – vďaka našim konceptom predajní môžeme ponúknuť vhodné riešenie pre každú lokalitu. Neustále pracujeme na ďalšom rozvoji našej siete predajní a logistických centier, a preto stále hľadáme nové lokality a partnerov.