O nás

Od roku 2004 sme Vašim spoľahlivým partnerom pro jednoduchý a pohodlný nákup. 

Lidl - správna voľba

Kvalitné výrobky, dostupnosť predajní a ústretovosť zamestnancov sú základnými faktormi, vďaka ktorým Lidl v Slovenskej republike patrí medzi najobľúbenejšie reťazce. Našim obchodným modelom je diskontný predaj tovarov dennej spotreby v najvyššej kvalite za tie najlepšie ceny. Naše podnikanie je úzko prepojené s trendami slovenského maloobchodného trhu, ktorý sa postupne stále výraznejšie orientuje na kvalitu, čerstvosť a zdravý životní štýl. Stály sortiment zahŕňa približne 4 400 druhov výrobkov a je doplňovaný o časovo obmedzené tematicky zamerané ponuky potravín a spotrebného tovaru.
Za naše konanie preberáme zodpovednosť všade tam, kde má naše podnikanie vplyv na ľudí alebo na životné prostredie. Zodpovedné podnikanie pre nás pritom znamená ponúkať zákazníkom tovar najvyššej kvality a zároveň sa chovať k nášmu okoliu tak, aby naša činnosť bola dlhodobo udržateľná.

 

to be defined by country

História Lidla

Počiatky společnosti Lidl siahajú do 30. rokov 20. storočia, kedy bol v nemeckom Neckarsulme založený veľkoobchod s potravinami. Prvá predajňa Lidl bola otvorená v Ludwigshafene v roku 1973. V nasledujúcich rokoch Lidl expandoval po celom Nemecku a o 15 rokov neskôr prevádzkoval viac ako 450 predajní.

Koncom 80. rokov 20. storočia začal Lidl budovať svoje predajne aj v ďalších krajinách. Dnes prevádzkuje predajne v 29 krajinách Európy a v USA a patrí k najväčším potravinárskym reťazcom v Európe aj v celosvetovom meradle.