to be defined by country

Naša kvalita

Kvalitné a bezpečné potraviny

Všetci naši dodávatelia sú držiteľmi medzinárodne uznávaných certifikátov v oblasti bezpečnosti a kvality potravín. Dbáme aj na to, aby naše vlastné značky boli rovnako dobré alebo lepšie ako vedúce značky v danej kategórii. Preto pravidelne prebieha nezávislý externý audit vo všetkých výrobných závodoch a testovanie produktov v akreditovaných laboratóriách. V prípade zisteného nesúladu vždy prijímame nápravné opatrenia.

to be defined by country

Náš sortiment

Záleží nám na našich zákazníkoch a produktoch, ktoré im ponúkame. Kvalita a bezpečnosť našich produktov sú pre nás na prvom mieste a zároveň sú stredobodom nášho podnikateľského záujmu. Naši nákupcovia vyberajú produkty s ohľadom na trvalú udržateľnosť a ekológiu. Dávame si záležať aj na kvalite vlastných značiek a ustavične zvyšujeme objem produktov s udržateľnou certifikáciou.

to be defined by country

Naše princípy spoločenskej zodpovednosti

Dávame si záležať na tom, aby aj naši obchodní partneri dodržiavali sociálne a environmentálne štandardy. Spoločne tak môžeme efektívnejšie chrániť ekosystémy a zlepšovať životné podmienky pre zvieratá. Aby ste našim cieľom lepšie porozumeli, chceme s vami zdieľať niekoľko zásad, ktorými sa riadime. V nich vám priblížime ako zabezpečujeme vysokú kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov. Ako jeden z najväčších predajcov potravín si uvedomujeme, že významne prispievame k zásobovaniu Slovenskej republiky. V našich predajniach vám preto ponúkame produkty vyrábané ekologicky a s ohľadom na trvalú udržateľnosť.

to be defined by country

Naše certifikáty

Podporujeme etický obchod a šetrné poľnohospodárske postupy s cieľom minimalizovať škodlivé účinky na životné prostredie a človeka.

to be defined by country

Naše ocenenia

Lidl boduje na Slovensku nielen u svojich zákazníkov, ale aj u odbornej poroty. Dôkazom sú získané ocenenia v prestížnych súťažiach, na ktorých sa zúčastňujeme už niekoľko rokov. Uvedomujeme si, že bez vás a bez svojich zamestnancov by sme ani jedno z nich nezískali, preto si vážime priazeň a podporu každého jedného z vás a so svojím úspechom sa s vami vždy radi podelíme.

to be defined by country

Spoľahlivé dodávanie

Čerstvosť je pre nás kľúčová. Všetky naše predajne zásobujeme minimálne 1x denne hneď ráno, čím je zabezpečená dostupnosť čerstvého tovaru pre zákazníkov rovnako vo všetkých regiónoch. Mäso do všetkých predajní dovážame každý deň. Všetka zelenina a ovocie z Lidl stánku sú starostlivo vyberané a kontrolované. Navyše, chrumkavé a voňavé pečivo majú naši zákazníci k dispozícii od rána do večera.