Najzamestnávateľ
Najzamestnávateľ roka

Najzamestnávateľ roka

Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia.

Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov,
ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.


V ankete Najzamestnávateľ sme obhájili prvenstvo už 4x

 

Skutočný priateľ je ten, na ktorého sa môžete vždy s dôverou spoľahnúť. Lidl je takým partnerom nielen pre svojich zákazníkov a dodávateľov, ale predovšetkým pre svojich zamestnancov. To, že Lidl je naozaj výnimočným zamestnávateľom, pravidelne potvrdzujú aj výsledky prestížnych súťaží. Diskont je sedemnásobným držiteľom ocenenia Top Employer Slovensko a Top Employer Europe a odteraz už štvornásobným víťazom domácej ankety Najzamestnávateľ. V prvom prípade ide o výsledok podrobného auditu, o najzamestnávateľoch rozhoduje v hlasovaní verejnosť.

Máme za sebou skutočne dynamický rok, a o to viac nás toto prvenstvo teší. Nechceme byť správnou voľnou iba pre našich zákazníkov, ale aj pre našich kolegov a tých, ktorí sa nimi ešte len stanú. Vieme, totiž, že za úspech našej spoločnosti vďačíme práve im. A preto im chceme vytvárať to najlepšie pracovné prostredie či spríjemňovať im dni zaujímavými benefitmi, vďaka ktorým sa tá práca vykonáva ľahšie. Ďakujem všetkým za hlasy a blahoželám i konkurencii,“ povedala Katarína Matejovie, konateľka Lidl Slovenská republika zodpovedná za administratívu.

Finálne výstupy, viac informácií o kampaniach a voľné pracovné miesta môžete nájsť na https://kariera.lidl.sk/.

Lidl je najväčšia sieť diskontných predajní v Európe. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004 a patrí k najvýznamnejším spoločnostiam v rámci maloobchodu. V Lidli momentálne pracuje viac ako šesť tisíc zamestnancov, a to v 160 predajniach, troch logistických skladoch a na centrále v Bratislave.