Top Employer

Lidl je historicky prvým obchodným reťazcom na Slovensku, ktorý získal prestížne medzinárodné ocenenie Top Employer. Aktuálne ich má na konte už sedem.
 
Stabilita, osobný rozvoj, férovosť. To sú len niektoré z hodnôt, ktoré sú vpísané v zamestnávateľskej DNA Lidla. Že nejde o prázdne slová potvrdzujú nielen tisícky zamestnancov diskontného reťazca, ale aj odborníci. Lidl získal v poradí siedme ocenenia Top Employer Slovensko a Top Employer Europe.
 
„Opätovný zisk ocenení Top Employer nás veľmi teší. Je pre nás poctou, že nás externá spoločnosť takto vníma, vďaka čomu môžeme oslovovať záujemcov o prácu v Lidli, a na druhej strane toto ocenenie je potvrdením, že sme skutočne tou správnou voľbou aj pre našich súčasných zamestnancov. Usilovne pracujeme na celej kandidátskej a zamestnaneckej skúsenosti, aj v neistých časoch poskytujeme stabilitu, férové platy a k nim navyše aj zaujímavé benefity. Čerešničkou na torte je záväzok spoločnosti k podpore tém diverzity a inklúzie, ako aj otvorená firemná kultúra, v ktorej práca prináša ešte viac radosti,“ zhodnotila Katarína Matejovie, konateľka Lidl Slovenská republika zodpovedná za oblasť administratívy.

TOP EMPLOYER 2022