Ak za svoje peniaze nechcete dostať viac, ďalej nečítajte

V Lidli nemusíte hľadať produkty za diskontné ceny, v Lidli majú všetky produkty diskontné ceny!

29.09.2022 08:00:00 | Slovensko

Ak za svoje peniaze nechcete dostať viac, ďalej nečítajte

Ak za svoje peniaze nechcete dostať viac, ďalej nečítajte

V Lidli nemusíte hľadať produkty za diskontné ceny, v Lidli majú všetky produkty diskontné ceny!

Hovorí sa „Kto šetrí, má za tri“. Nie je to však celkom správne, pretože ten kto chce naozaj ušetriť nakupuje v Lidli. Práve tu totiž dostanete za svoje peniaze viac, oveľa viac.

Údajne „výhodné“, či dokonca „najvýhodnejšie“ ponuky môže prezentovať ktokoľvek, ale ako sa v nich vyznať? Ako sa nepomýliť? Jednoducho, namiesto slov žiadajte dôkazy, tie rozhodujú. Radšej raz vidieť než stokrát počuť. Stačí raz vidieť preplnený nákupný vozík v Lidli za cenu skromne naplneného inde a nabudúce spoľahlivo rozoznáte sľuby od skutočnosti.

Chcete dôkazy? Dáme vám dôkazy!

Za cenu jedného značkového produktu získate v Lidli kvalitný výrobok vlastnej značky a môžete si dopriať ešte niekoľko ďalších. Napríklad, za cenu pracieho prášku Ariel Color s objemom na 80 praní (22,99 €) si v Lidli môžete kúpiť prací prášok Formil Color s objemom na 80 praní (9,99 €), prací gél Fomil black (3,19 €), odstraňovač škvŕn Formil (2,99 €), aviváž Doussy (2,79 €), colour catcher Formil (1,99 €) a tiež dva kusy tekutého čističa práčok W5 (1,99 €). Výsledná cena? 22,94 € a to dokonca v bežných, neakciových cenách. Takže nie jeden, ale až sedem výrobkov!

Všetci hľadáme kvalitu za výbornú cenu, veď každý chce za svoje peniaze viac. „Všetci porovnávame ceny, každý chce nakúpiť a pritom ušetriť. Platí to pri veľkých občasných výdavkoch, ale rovnako tak aj pri bežných, každodenných nákupoch. Našim hlavným záväzkom je ponúknuť zákazníkom kvalitné produkty za čo najvýhodnejšie ceny,“ povedal Martin Nagy, konateľ Lidla zodpovedný za nákup a marketing. V čom však spočíva tajomstvo neuveriteľne nízkych cien v Lidli? „Nezáleží na tom či si zákazník vyberie značkový produkt, alebo výrobok vlastnej značky, v oboch prípadoch dostane za svoje peniaze kvalitu. Základná otázka teda znie: Má cenu hľadať rozdiel? Áno, má. My v Lidli totiž dlhodobo máme vlastné značky a vďaka nim máme vlastné ceny,“ vysvetlil M. Nagy.

Výberová káva, čokoláda s vysokým podielom kakaa, krmivo pre domáceho miláčika, nočný krém s koenzýmom Q10, prací prášok, plienky s vysokou absorpciou, obľúbený alkoholický nápoj a ústna voda. Pomerne bežný nákup. Kto nakúpi značkové produkty, bude mu na ne stačiť väčšia taška. Kto však v Lidli siahne po produktoch vlastných značiek, môže si k porovnateľnému výrobku dopriať hneď niekoľko súvisiacich produktov a ešte stále ušetrí. Pozor, takýto nákup rozhodne neodnesiete iba vo dvoch rukách. V Lidli totiž nemusíte hľadať produkty za diskontné ceny, v Lidli majú všetky produkty diskontné ceny!

Kým iné reťazce začali vlastné značky objavovať len nedávno, s Lidlom sú „privátky“ neodmysliteľne späté už dlhé roky. V Lidli dostanete za rovnakú cenu oveľa viac. Kvalita za neuveriteľne nízke ceny, to je Lidl.

Kontakt pre médiá


Zdieľať

Zistiť viac